Koulutus

Niina Uronen
Koulutuspäällikkö
Liikunnan ammatillinen koulutus
040 742 8470
niina.uronen@tanhuvaara.fi

Lotta Lepistö
Koulutussihteeri
050 373 7239
lotta.lepisto@tanhuvaara.fi

Sami Huoman
Liikuntapalvelupäällikkö
Opettaja, lasten-ja perheliikunnan kehittäjä
044 770 8185
sami.huoman@tanhuvaara.fi

Sami Piisilä
Työhyvinvointipäällikkö
Etelä-Savon Urheiluakatemian toiminnanjohtaja
044 745 6443
sami.piisila@tanhuvaara.fi

Jarmo Hirvonen
Valmennuskeskuspäällikkö, valmentaja/opettaja
040 766 1782
jarmo.hirvonen@tanhuvaara.fi

Toni Kotro
Opettaja, Terveys- ja työhyvinvoinnin kehittäjä
050 434 1230
toni.kotro@tanhuvaara.fi

Arja Laine
Opettaja, Senioriliikunnan kehittäjä
050 572 7348
arja.laine@tanhuvaara.fi

Pasi Rinkinen
Opettaja
050 524 7992
pasi.rinkinen@tanhuvaara.fi

Jouni Korhonen
Opettaja
044 765 6421
jouni.korhonen@tanhuvaara.fi

Antti Lappalainen
Opettaja
040 080 5178
antti.lappalainen@tanhuvaara.fi