Myynti

URHEILUOPISTO

Matti Saarikorpi
Myyntipäällikkö, Tanhuvaaran Urheiluopisto
044 777 2410
matti.saarikorpi@tanhuvaara.fi
Kilpaurheilu

Emma Oinonen
Myyntineuvottelija
044 715 0414
emma.oinonen@tanhuvaara.fi
Kilpaurheilu


SPORT RESORT

Sini Kapanen
Myyntipäällikkö, Tanhuvaara Sport Resort
044 715 0409
sini.kapanen@tanhuvaara.fi
Kunto- ja terveysliikunta, matkailu- ja vapaa-aika

Annika Hagman 

Myyntineuvottelija
044 742 6515
annika.hagman@tanhuvaara.fi
Työhyvinvointi-,virkistys- ja kokouspäivät, pikkujoulut, kuntoremontit.
Tanssikurssit, ryhmäliikuntakurssit & illan ryhmäliikuntatunnit. Sporttipaketit ja muut perhekurssit.

Jaana Tervonen
Myyntineuvottelija
044 715 0408
jaana.tervonen@tanhuvaara.fi
Tuetut lomat, seniorit

Kati Tammisuo
Markkinointisuunnittelija
044 539 0118
kati.tammisuo@tanhuvaara.fi
Leirikoulumyynti